Zamknij

Decyzja tucholskiego sądu: Podejrzany o gwałt w areszcie

11:10, 06.11.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Wbrew temu, co podają niektóre regionalne, a nawet ogólnopolskie media, do gwałtu nie doszło w Tucholi. Sprawę tłumaczy prokurator rejonowy Marcin Przytarski.

Zatrzymana osoba podejrzana jest o szereg przestępstw. Sąd w Tucholi zdecydował o tymczasowym aresztowaniu. Podejrzany spędzi w areszcie śledczym najbliższe 3 miesiące.

Chodzi tu o różne przestępstwa, kolejno po sobie zarzucane. To jest osoba podejrzana między innymi o dokonanie zgwałcenia małoletniej poniżej 15 roku życia. Niezależnym czynem jest także molestowanie tego dziecka

– mówi prokurator rejonowy z Tucholi Marcin Przytarski.

W mediach zawrzało. W ogólnopolskich portalach internetowych szybko rozeszły się informacje kopiowane z portalu gazety regionalnej. Tam już w tytule "Gwałt w Tucholi..." popełniono błąd.

Opisywany czyn [gwałt – red.] zaistniał w Sępólnie Krajeńskim, a nie w Tucholi. Zajmujemy się sprawą, ponieważ Sępólno to obszar, który także podlega pod Prokuraturę Rejonową w Tucholi

– tłumaczy Przytarski.

Podejrzany to mieszkaniec Bydgoszczy.

W najnowszym "Tygodniku Tucholskim" znajdziesz dodatkowe informacje na ten temat. Żadne inne media nie piszą o pozostałych zarzutach. Te informacje tylko w papierowym wydaniu naszej gazety.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone