Zamknij
REKLAMA

Tuchola, niedziela: Śmiertelny wypadek motorowerzysty ZDJĘCIA

15:23, 26.04.2020 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Do wypadku doszło dziś (niedziela, 26 kwietnia) w godzinach popołudniowych w Tucholi, w okolicach Hydrotoru, na drodze wojewódzkiej nr 240 . Motorowerzysta uderzył czołowo w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód osobowy. 

Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi. Będąc na miejscu, od funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Tucholi Sylwestra Suchomskiego, usłyszeliśmy, że osoba kierująca motorowerem jechała od strony Tucholi w kierunku Chojnic i z niewiadomych przyczyn (na tę chwilę) zjechała na przeciwległy pas. Nim nadjeżdżał samochód marki vw. Doszło do czołowego zderzenia. Ślady zderzenia na samochodzie były niewielkie, natomiast motorowerzysta upadając doznał tak poważnych obrażeń, że poniósł śmierć na miejscu. Poważnie zniszczony był też motorower, którym kierował.

Motorowerzysta miał 70 lat, był mieszkańcem powiatu tucholskiego. Osobówkę prowadziła kobieta, nie odniosła obrażeń. Prowadziła samochód na chojnickich tablicach rejestracyjnych.

Na miejscu pojawiły się: pogotowie, straż pożarna, policja, a w związku ze zdarzeniem śmiertelnym także prokuratura. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej trwały kilka godzin. Wszelkie okoliczności wypadku nadal są badane.

Do tematu wrócimy w najbliższym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego", które ukaże się 30 kwietnia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz