Zamknij

Sprawdź, gdzie zagłosować. Obwodowe komisje wyborcze w wyborach prezydenckich

09:27, 10.07.2020 | K.T
Skomentuj Fot. archiwum
REKLAMA

W niedzielę 12 lipca odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7.00 do godz. 21.00. Gdzie znajduje się Twoja obwodowa komisja wyborcza? Sprawdź, poniżej przedstawiamy spis dla wszystkich gmin powiatu tucholskiego.

Gmina Cekcyn

  1. ŚWIETLICA WIEJSKA, Zdroje 89, 89-505 Małe Gacno – sołectwa: Ludwichowo, Trzebciny, Zdroje, Zielonka.

  2. SZKOŁA PODSTAWOWA, Iwiec 18, 89-512 Iwiec – sołectwa: Iwiec, Wysoka.

  3. SZKOŁA PODSTAWOWA, Szkolna 8, 89-511 Cekcyn – sołectwa: Brzozie, Krzywogoniec, Małe Gacno, Ostrowo, Wielkie Budziska.

  4. SZKOŁA PODSTAWOWA, Szkolna 8, 89-511 Cekcyn – sołectwa: Nowy Sumin, Zalesie.

  5. GMINNY OŚRODEK KULTURY, Szkolna 4, 89-511 Cekcyn – sołectwo Cekcyn – część, wieś Cekcyn – część, ulice: Borowiacka, Dębowa, Dworcowa, Główna od nr 28 parzyste do końca i od nr 21 nieparzyste do końca, Graniczna, Kanałowa, Kolejowa, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Młyńska, Okrężna od nr 29 do końca, Podgórna, Polna, Przytorze, Słoneczna, Stawowa, Strumykowa, Studzienna, Szeroka, Tartaczna, Wodna, Zbożowa, osady: Dębowiec, Lubińsk, Wrzosowisko.

  6. REMIZA OSP, Ogrodowa 17, 89-511 Cekcyn – sołectwo Cekcyn – część, wieś Cekcynek, wieś Cekcyn – część, ulice: Cicha, Cisowa, Jeziorna, Cmentarna, Główna od nr 2 do nr 26 parzyste i od nr 1 do nr 19 nieparzyste, Madera, Mokra, Ogrodowa, Okrężna od nr 1 do nr 28, Parkowa, Spokojna, Sportowa, Szkolna, Wczasowa, osady: Huta, Knieja, Kruszka, Nowy Młyn, Piła-Młyn, Rudzki Młyn, Skrajna, Świt.

Gmina Gostycyn

  1. BUDYNEK KOMUNALNY, Wielki Mędromierz 59a, 89-520 Gostycyn – sołectwa: Wielki Mędromierz, Łyskowo.
  2. ŚWIETLICA WIEJSKA, Kamienica 16, 89-520 Gostycyn – sołectwo Kamienica.

  3. GMINNY OŚRODEK KULTURY, ul. Główna 35, 89-520 Gostycyn – sołectwo Gostycyn – część, ulice: Główna, Konwaliowa, Koślinka, Krótka, Leśna, Okrężna, Pilska, Pocztowa, Rzemieślnicza, Tucholska, Wybudowanie od nr 26 do 41, Zygmunta Augusta, sołectwo Piła.

  4. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOSTYCYNIE, ul. Sępoleńska 12a, 89-520 Gostycyn – sołectwo Gostycyn – część, ulice: Bydgoska, Dworcowa, Dzieci Drzewa Życia, Kajakarska, Koszykarzy, Maratońska, Mędromierska, Piłkarska, Platanowa, Półkole, Projektowana, Saneczkowa, Sępoleńska, Słoneczna, Strażacka, Szkolna, Usługowa, Wybudowanie od nr 1 do nr 17, 24, 25.

  5. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JÓZEFA BRUSKIEGO W PRUSZCZU, Pruszcz ul. Dworcowa 33, 89-520 Gostycyn – sołectwa: Pruszcz, Bagienica.

  6. WIEJSKI DOM KULTURY, Wielka Klonia 13, 89-520 Gostycyn – sołectwa: Wielka Klonia, Mała Klonia, Przyrowa.

Gmina Kęsowo

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA, Kęsowo ul. Szkolna 11, 89-506 Kęsowo – sołectwo Kęsowo, z wyłączeniem wsi Sicinki.

  2. SZKOŁA PODSTAWOWA, Kęsowo ul. Szkolna 11, 89-506 Kęsowo – sołectwa: Jeleńcz, Kęsowo – część, wieś Sicinki, Obrowo.

  3. SZKOŁA PODSTAWOWA – FILIA, Drożdzienica 28, 89-506 Kęsowo – sołectwa: Drożdzienica, Pamiętowo, Przymuszewo.

  4. ŚWIETLICA WIEJSKA W WIESZCZYCACH, Wieszczyce 20, 89-506 Kęsowo – sołectwo Wieszczyce.

  5. SZKOŁA PODSTAWOWA, Żalno ul. Szkolna 1, 89-506 Kęsowo – sołectwo Żalno.

  6. ŚWIETLICA WIEJSKA, Piastoszyn ul. Główna 10, 89-506 Kęsowo – sołectwa: Piastoszyn, Grochowo.

Gmina Lubiewo

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO, ul. Wojska Polskiego 16, 89-526 Lubiewo – sołectwa: Lubiewice, Lubiewo – część: nr posesji 1-17, od 63 do końca, ulice: Kościuszki, Wojska Polskiego, Trutnowo.
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA, ul. Kwiatowa 9, 89-510 Bysław – sołectwa Bysław – część: nr posesji 1-25 oraz od 82 do końca, ulice: Główna, Jesionowa, Okrężna, Strażacka, Wodna, miejscowość Teolog, Wełpin.

  3. ŚWIETLICA WIEJSKA, Bysławek 51A, 89-510 Bysław – sołectwa: Bysławek, Minikowo, Płazowo.

  4. ŚWIETLICA WIEJSKA, ul. Główna 19, 89-525 Sucha – sołectwa: Cierplewo, Sucha.

  5. ŚWIETLICA WIEJSKA, Klonowo 21, 89-526 Lubiewo – sołectwo Klonowo.

  6. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO, ul. Wojska Polskiego 16, 89-526 Lubiewo – sołectwo Lubiewo – część: nr posesji 18-62, ulice: ks. Czarnowskiego, Hallera, Lipowa, Polna, Sportowa, Wincentego Witosa, Wodna, miejscowość Brukniewo.

  7. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA, ul. Kwiatowa 9, 89-510 Bysław – sołectwo Bysław – część: nr posesji 26-81, ulice: Krótka, Kwiatowa, Modrakowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Wiatrakowa, Zbysława, Zygmunta Pejasa.

Gmina Śliwice

  1. ŚWIETLICA WIEJSKA, Lubocień 40, 89-530 Śliwice – sołectwa: Krąg, Lipowa, Lubocień, Okoniny, Rosochatka, Zwierzyniec.

  2. SZKOŁA PODSTAWOWA, Lińsk 37, 89-530 Śliwice – sołectwa: Brzozowe Błota, Lińsk, Lisiny, Okoniny Nadjeziorne.

  3. SZKOŁA PODSTAWOWA, Śliwiczki 97, 89-530 Śliwice – sołectwa: Laski, Łąski Piec, Śliwiczki.

  4. GMINNY OŚRODEK KULTURY, Śliwice ul. Dworcowe 39, 89-530 Śliwice – sołectwa: Brzeźno, Byłyczek, Linówek, Śliwice – część, ulice: Bankowa, Kościelna, Ks. dr. st. Sychowskiego, Leśna, Ogrodowa, Pocztowa, Podgórna, Tucholska.

  5. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PRAŁATA ERHARDA STANISZEWSKIEGO, Śliwice ul. Szkolna 9, 89-530 Śliwice – sołectwo Śliwice – część, ulice: Akacjowa, Borowiacka, Borówkowa, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Czerska, Dębowa, Długa, Grzybowa, Jagodowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konwaliowa, Krotka, Łobodzka, Łowiecka , Makowa, Malionowa, Modrzewiowa, Nad stawami, Parkowa, Pod borem, Pod Rosochatkę, Podleśna, Polna, Poziomkowa, Przytorowa, Pszenna, Rumiankowa, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Szklanych domów, Szkolna, Świecka, Wybudowania, Zdrojowa, Zielna, Źródlana, Żurawinowa, Żytnia.

  6. GMINNY OŚRODEK KULTURY, Śliwice ul. Dworcowa 39, 89-530 Śliwice – sołectwo Śliwice – część, ulice: Dworcowa, Gliniana, Osiedle Młodych, plac Staroszkolny, Starogardzka.

Gmina Tuchola

  1. TUCHOLSKI OŚRODEK KULTURY, Tuchola PLAC ZAMKOWY 8, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: ALEKSANDRA JANTA-POŁCZYŃSKIEGO, CHOJNICKA, CZERSKA, GŁÓWNA, JEZIORNA, KOŚCIELNA, KRZYWA, KU WIATRAKOM, KWIATOWA, LIPOWA, ŁANOWA, MIEJSKI RÓW, MŁYŃSKA, NOWODWORSKIEGO OD NR 29 (NIEPARZYSTE) i OD NR 32 (PARZYSTE), PLAC ŚW. JAKUBA APOSTOŁA, PLASKOSZ, POLNA, RZEPAKOWA, RYBACKA, STARA, ZBOŻOWA.
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, Tuchola ul. SZKOLNA 4, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: ADAMA ASNYKA, ALEKSANDRA FREDRY, ANNY GERMAN, BRZOZOWA, BUKOWA, CISOWA, CZARNA DROGA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DĄBROWSKIEJ, DĘBOWA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GAŁCZYŃSKIEGO, GRODZKA, JODŁOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, KOCHANOWSKIEGO, KOŁŁĄTAJA, KOPERNIKA, KORCZAKA, KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO, MICKIEWICZA, NAD KICZĄ, NA GÓRCE, NAŁKOWSKIEJ, NORWIDA, PRUSA, SŁOWACKIEGO, REJA, REYMONTA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STASZICA, ŚWIERKOWA, TADEUSZA RÓŻEWICZA, TUWIMA, WISŁAWY SZYMBORSKIEJ, WIEJSKA, WYBICKIEGO, ŻEROMSKIEGO.

  3. PRZEDSZKOLE NR 1, Tuchola ul. BYDGOSKA 13B, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: 15 LUTEGO, BYDGOSKA, CEYNOWY, DERDOWSKIEGO, KASPROWICZA, KONOPNICKIEJ, LEŚNA, ORZESZKOWEJ, POD LASEM, ROGALI, ROTMISTRZA MICHALSKIEGO, SIENKIEWICZA, TOWAROWA, WAŃKOWICZA, WYCZÓŁKOWSKIEGO.

  4. ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TECHNICZNYCH, Tuchola ul. ŚWIECKA 89A, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: 11 LISTOPADA, BOHATERÓW WESTERPLATTE, BUDOWLANA, CHOPINA, GRUNWALDZKA, NAD BRDĄ, PRZEMYSŁOWA, ROMANA DMOWSKIEGO, SKŁADOWA, SŁONECZNA, SPORTOWA, SPÓŁDZIELCZA, STARODWORCOWA, STARY DWORZEC, ŚWIECKA OD NR 53 DO NR 93, TRANSPORTOWA, USŁUGOWA, WINCENTEGO WITOSA, ŻWIRKI I WIGURY, ŻONKILOWA.

  5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, Tuchola ul. PIASTOWSKA 23, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: WARSZAWSKA, PODMIEJSKA.

  6. HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA, Tuchola ul. WARSZAWSKA 17, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: ALEJA LIGI OCHRONY PRZYRODY OD NR 12 (PARZYSTE), CEGIELNIANA, JAGODOWA.

  7. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3, Tuchola ul. POCZTOWA 10, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: DOKTORA KARASIEWICZA, KOŚCIUSZKI, NOWODWORSKIEGO DO NR 27 (NIEPARZYSTE) i DO NR 30 (PARZYSTE), PLAC ROZSTRZELANYCH W RUDZKIM MOŚCIE, POCZTOWA, STANISŁAWA SAGANOWSKIEGO, ŚWIECKA DO NR 52.

  8. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, Tuchola ul. POCZTOWA 8A, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: DWORCOWA, GABRYCHÓW, GARBARY, GÓRNA, KOLEJOWA, KRÓTKA, KS. PPŁK. JÓZEFA WRYCZY, KS. KONSTANTYNA KREFFTA, MUROWA, OGRODOWA, OKRĘŻNA, SĘPOLEŃSKA, PLAC WOLNOŚCI, PLAC ZAMKOWY, PODGÓRNA, RYCERSKA, RYNKOWA, RZEŹNICKA, SKWER ŚW. MAŁGORZATY, SPICHLERZNA, STAROFARNA, STAROMIEJSKA, STUDZIENNA, SZKOLNA, TYLNA, WAŁOWA, ZAMKOWA.

  9. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5, Tuchola ul. ŚWIECKA 105, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: ALEJA 700-LECIA, ARCYBISKUPA JAKUBA ŚWINKI, BAŻANCIA, BOROWIACKA, BRACTWA KURKOWEGO, GAJOWA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GOŁĘBIA, HEJNAŁOWA, HUBERTA, JACKA PRUSZCZA, JANA III SOBIESKIEGO, JANA PAWŁA II, JANA TUCHOLCZYKA, JASTRZĘBIA, KNIEJOWA, KRUCZA, KS. STANISŁAWA KUJOTA, ŁOWIECKA, MIĘDZYLESIE, MYŚLIWSKA, OBROŃCÓW POLSKOŚCI, ORLA, PARKOWA, PIOTRA SZAFRAŃCA, PISZCZEK, POKOJU TORUŃSKIEGO, RUDZKI MOST, SAMBORA I, SARNIA, SOKOLNICZA, STRZELECKA, ŚWIECKA OD NR 94, WOJSKA POLSKIEGO, WRZOSOWA, WYDMOWA, ZIELONA, ŻWIROWA.

  10. ŚWIETLICA WIEJSKA, Bladowo 5, 89-500 TUCHOLA – sołectwo Bladowo.

  11. ŚWIETLICA WIEJSKA, Mały Mędromierz 29, 89-500 TUCHOLA – sołectwo Mały Mędromierz – część: Huby, Mały Mędromierz, Wysokie Wieś.

  12. SZKOŁA PODSTAWOWA, Stobno 33, 89-502 RACIĄŻ – sołectwa: Białowieża, Stobno.

  13. DOM STRAŻAKA, Kiełpin 57, 89-500 TUCHOLA – sołectwo Kiełpin.

  14. ŚWIETLICA WIEJSKA, Wielka Komorza 15, 89-500 TUCHOLA – sołectwo: Mała Komorza.

  15. ŚWIETLICA WIEJSKA, Legbąd ul. Szkolna 6, 89-504 LEGBĄD – sołectwa: Klocek, Legbąd, Rzepiczna.

  16. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, Tuchola ul. PIASTOWSKA 23, 89-500 TUCHOLA – MIASTO TUCHOLA – CZĘŚĆ, ULICE: ALEJA LIGI OCHRONY PRZYRODY NIEPARZYSTE ORAZ PARZYSTE DO 10, PIASTOWSKA.

  17. WIEJSKI DOM KULTURY, Raciąż ul. Wczasowa 1, 89-502 RACIĄŻ – sołectwo Raciąż.

  18. TUCHOLSKI OŚRODEK KULTURY, Tuchola PLAC ZAMKOWY 8, 89-500 TUCHOLA – sołectwo Mały Mędromierz – część: Nowa Tuchola, Przy Szosie Bydgoskiej, Przy Szosie Sępoleńskiej.

  19. Dom Pomocy Społecznej im. Leona i Marii Janta-Połczyńskich, Wysoka 16, 89-502 Raciąż – granice: Dom Pomocy Społecznej im. Leona i Marii Janta-Połczyńskich w Wysokiej.

  20. Szpital Tucholski Sp. z o. o., ul. Nowodworskiego 14 - 18, 89-500 Tuchola – granice: Szpital Tucholski Sp. z o. o. w Tucholi.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

인계동왁싱인계동왁싱

0 1

Pretty portion of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to assert
that I get actually loved account your weblog posts.
Anyway I'll be subscribing for your feeds or even I fulfillment you access consistently quickly. https://www.uhealing.net 22:49, 28.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

UpUp

1 0

Ohukoluper sarokisus mindolifos piduls roherotus 🕺 10:17, 10.07.2020