Zamknij

TOK: Konkursy z tradycjami przenoszą się do sieci. Zgłoszenia do 31 maja

10:15, 22.05.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Zarówno recytacje, jak i wokalne popisy najczęściej podziwialiśmy na żywo, siedząc na widowni. Koronawirus i wprowadzone obostrzenia zmieniły wszystko. Teraz młodzi zdolni muszą nagrywać filmy.

Turniej Recytatorski „O pióro Jana Brzechwy”, jak i Spotkania z Piosenką Dziecięcą to konkursy z wieloletnimi tradycjami. Co roku uzdolnione dzieci spotykały się w Tucholskim Ośrodku Kultury, gdzie ich występy oceniało jury. Tym razem, z powodu epidemii koronawirusa w obu przypadkach obowiązują zmodyfikowane regulaminy i wzory zgód rodziców. Wszystkie niezbędne dokumenty znaleźć można na stronie www.toktuchola.pl.

Recytacje i piosenki na filmach
Turniej Recytatorski „O pióro Jana Brzechwy” skierowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać film z nagraniem recytacji dziecka oraz czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia wraz ze zgodą rodziców. Film z nagraniem powinien mieć dobrą jakość. Można go wykonać aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym lub kamerą. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 maja na adres mailowy: wystawy@toktuchola.pl. Filmy z recytacjami można przesłać kilkoma sposobami. Jeżeli posiadacie konto na YouTube, film można umieścić na swoim koncie, a następnie przesłać link do TOK-u. Poza tym pomocne mogą okazać się strony WeTransfer.com oraz TransferNow.net lub dysk google.

W podobny sposób należy przesyłać zgłoszenia do 42. Spotkań z Piosenką Dziecięcą. To konkurs dla młodych muzyków do 15. roku życia. Filmy z nagraniami piosenek oraz podkłady muzyczne, a także wypełnione karty zgłoszeń przesłać należy na maila kulturawtoku@gmail.com. Przesłuchania konkursowe odbędą się 17 czerwca o godz. 12.00 i transmitowane będą przez stronę internetową TOK-u oraz na koncie Facebook. Transmisja koncertu laureatów z ogłoszeniem wyników odbędzie się 19 czerwca o godz. 17.00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz