Zamknij

Szkolenia ze sprzedaży na Amazon – zacznij zarabiać więcej

12:44, 08.06.2020 | materiały partnera

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe, które podbiło świat. Jeśli jesteś producentem albo prowadzisz firmę dystrybuującą produkty na zasadzie resellingu i chcesz docierać ze swoją ofertą do klientów na całym świecie warto, abyś poznał tę platformę handlową lepiej. Ciekawą formą edukacji będą z pewnością szkolenia ze sprzedaży na Amazon. Dla kogo są przeznaczone? Czego można się z nich dowiedzieć? Sprawdźmy!

Amazon – poznaj go od podszewki


Amazon to platforma sprzedażowa, funkcjonująca w wielu państwach. Pozwala więc na docieranie z ofertą produktów do klientów w różnych zakątkach świata i tym samym łączy sprzedawcę z potencjalnymi nabywcami. Wystawione na platformie produkty w postaci listingów mogą być przeglądane, a następnie zamawiane przez klientów. W zależności od wybranego modelu logistyki i dystrybucji, za dostawy mogą być odpowiedzialni sprzedawca (FBM), Amazon (FBA) lub firma zewnętrzna. 
Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Amazonem? W tym celu musisz założyć konto – Basic lub Professional.

Atutem pierwszego jest brak kosztów w postaci miesięcznego abonamentu, ale musimy pamiętać o pewnych ograniczeniach. Możliwe jest bowiem sprzedawanie do 40 produktów miesięcznie, za które zapłacimy prowizję, a ponadto musimy doliczyć za każdy towar 0,99 EUR albo 0,75 GBP dodatkowej opłaty. W wersji Pro mamy miesięczną opłatę abonamentową w wysokości 39 euro netto bądź na Amazon UK 25 funtów netto. Tutaj zyskujemy takie korzyści, jak dodawanie produktów w zbiorczym pliku, możliwość reklamowania swoich towarów czy panel zaawansowanych narzędzi do sprzedaży. 
Wszystko to brzmi skomplikowanie i potrzebujesz doradztwa? Jeśli tak, skorzystaj z pomocy specjalistów z firmy Nethansa lub zdecyduj się na udział w szkoleniach ze sprzedaży na Amazon.


Szkolenia ze sprzedaży na Amazon – dla kogo?


Dopiero zaczynasz swoją przygodę z branżą e-commerce? A może prowadzisz już biznes w sieci, ale szukasz dodatkowego kanału dystrybucji lub chcesz wejść ze swoją ofertą na rynki zagraniczne? W takim razie szkolenia ze sprzedaży na Amazon to świetny krok ku realizacji tych planów. Kursy dedykowane są zarówno do osób początkujących, jak i mających już pewne doświadczenie, ale pragnących lepiej poznać platformę i prowadzić skuteczną sprzedaż na Amazon.


Dlaczego warto skorzystać z oferty szkoleń ze sprzedaży na Amazon?


Szkolenie sprzedaży na Amazon pomoże Ci postawić pierwsze kroki w tym serwisie, ale też rozwinąć biznes, gdy masz już pewne doświadczenie. Na rynku szkoleniowym oferowane są bezpłatne kursy online, ale również te, za które należy zapłacić w wersjach online i stacjonarnych. Podczas nich eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prezentują cenne wskazówki dotyczące sprzedaży na Amazon i pomagają znaleźć rozwiązania przyczyniające się do wzrostu obrotów Twojej firmy w krótkim czasie. 
Chcesz dowiedzieć się więcej o Amazonie, poznać tajniki prowadzenia skutecznej sprzedaży i zwiększyć zyski z dystrybucji swoich towarów? Weź udział w szkoleniu sprzedaży na Amazon i dołącz do grona zadowolonych uczestników, którzy prężnie rozwijają swoje biznesy! 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop