Zamknij

KTM - rowery do zadań specjalnych

11:43, 24.06.2020 | materiały partnera

KTM to znany na całym świecie producent jednośladów - początkowo swą historię budował od produkcji motocykli, z czasem jednak wprowadzając do oferty także rowery. Firma jest rozpoznawalna ze względu na wysoką jakość swoich wyrobów, niezawodność i stosowanie wysokiej klasy komponentów. Dowiedzmy się więc co w tym sezonie oferuje nam KTM - rowery, akcesoria i odzież, które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych.

KTM - rowery dla każdego

Najważniejszą częścią rowerowej produkcji marki KTM z pewnością są pojazdy. Marka oferuje nam szeroki wachlarz modeli dla dorosłych i dzieci, z klasycznym napędem, jak i elektrycznym. Producent wyróżnia się odważnymi konstrukcjami, jak i tymi, które są w stanie znacznie ułatwić życie często zapominanym grupom użytkowników. KTM to jedna z bardzo nielicznych firm, która w swojej ofercie ma rower elektryczny dla dzieci. Chociaż wielu z nas Macina Mini Me może wydawać się złem w czystej postaci, to jednak jest to ogromne ułatwienie dla najmłodszych, którzy nie posiadają pełnej sprawności fizycznej, urodzili się z pewnymi wadami lub we wczesnym dzieciństwie przeszli kontuzję. KTM rowery to jednak przede wszystkim znane i najczęściej wybierane konstrukcje trekkingowe i crossowe, które są wytrzymałe i bardzo uniwersalne, dopasowane do wykorzystywania na co dzień. Miłośnicy sportowej jazdy znajdą w ofercie tego producenta modele górskie na pełnej amortyzacji, jak i ze sztywnym tyłem, a osoby poszukujące wrażeń na szutrze z pewnością docenią najnowszą kolekcję modeli gravel. Warto osobiście obejrzeć katalog rowerów KTM, gdyż marka ta nie ogranicza się do niektórych typów, a oferuje modele dopasowane do praktycznie wszystkich potrzeb.

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Ubierz się z marką KTM

Wielu rowerzystów bardzo ceni sobie możliwość dopasowania kompletu rowerowego z oferty jednego producenta. KTM rowery to właśnie jedna z takich marek - możemy kupić nie tylko pojazd z logo tego producenta, ale także cały zestaw odzieży, kask, rękawiczki, plecak czy wiele innych dodatków. Ubrani w zestaw marki KTM możemy pokazać swój profesjonalny styl, zamiłowanie do produktów firmy, a także doskonale dopasować do siebie każdy element naszego wyposażenia. Odzież marki KTM jest równie wysokiej jakości, co rowery tego znanego producenta, dlatego warto się w nią wyposażać. Koszulki świetnie odprowadzają pot, spodenki produkowane są w krojach dla rowerzystów szosowych, jak i górskich, a kaski ochronią głowy dorosłych i dzieci.

Komponenty KTM - rowery na każdą miarę

Czasami zainteresujemy się produktami jednego producenta mając już swój jednoślad i nie planując jego zmiany w najbliższym czasie. Warto więc wymienić wyłącznie te komponenty, które powodują nasz dyskomfort. Czasami będzie to siodełko, innym razem pedały, a jeszcze innym dla maksymalnej wygody potrzebna nam będzie nóżka. Niezależnie od tego, co musimy wymienić właśnie w naszym jednośladzie - wszystko to znajdziemy w ofercie marki KTM. Rowery przy pomocy komponentów wysokiej klasy często są w stanie zapewnić nam kolejne lata komfortowej jazdy oraz zwinnych, szybkich i wygodnych dojazdów z miejsca na miejsce.

Szukając nowego jednośladu, akcesoriów, odzieży czy komponentów warto sprawdzić ofertę marki KTM. Rowery tego producenta każdego roku wyróżniają się spośród konkurencji, a inne dodatki zapewniają wysoką jakość i pozwalają na skompletowanie spójnego zestawu doskonałego dla każdego kolarza. 

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop